• Tüm Kategoriler
    • İP-COM Single-Mode Optical Fiber Module G311SM

      İP-COM Single-Mode Optical Fiber Module G311SM
      Görsel 1
      Fiyat:
      469,40 TL
      469.40 www.ddpazar.com
      81,36 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Sınırlı Sayıda
      Bağlantı Noktası Sayısı* 1
      Sabit Bağlantı Noktaları Açıklaması* 1 x 1000Mbps Tek Modlu Fiber Yuva Modülü
      Anahtar Bant Genişliği 1Gbps
      Yığınlama Yok
      Yönetim Yazılımı Yok
      Paket İletim Hızı (Mpps)* 1.25Gbps
      Güvenlik IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP 
      Fiziksel Özellikler* Data Aktarım dalgaboyu 1310nm
      Diğer Özellikler 20Km 9/125um Tek Modlu Fiber Optik Modül
      Açıklamalar Tek Modlu Fiber Optik Modül
      Diğer Özellikler
      Stok KoduG311SM
      MarkaIP-COM
      Stok DurumuVar
      İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ KURUMSAL ÜYELİK BİLGİLERİMİZ MÜŞTERİ HİZMETLERİ
      0 272 214 72 72 (Faks)

      Şirket Profili

      Yeni Üyelik Sipariş Takibi
      0 272 213 62 55 (Tel) Hesap Bilgilerimiz Üyelik Girişi Satış Sözleşmesi
      0 534 420 03 03 (Gsm) Takım Arkadaşlarımız Üyelik Bilgileri Üyelik Sözleşmesi
      info@ddpazar.com (Mail) İş Ortaklarımız Adres Bilgileri Gizlilik Politikası
      www.ddpazar.com (Web) İletişim Puan Sorgulama Garanti ve Servisler

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.