• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda


   HAKKIMIZDA


   Dijital Dünya Bilişim Grubu, geçmişte Teleenerji olarak telekominikasyon dalında yarım asra yaklaşan tecrübesini bilişim dünyasında da devam ettirmek,yıllardır beraber olduğumuz iş ortaklarıyla günün yeniliklerini ve teknolojiyi paylaşmak tüketicilere en hızlı bir biçimde ulaştırmak için, 2005 yılından bu güne faliyetlerini devam ettirmektedir. Dijital Dünya mağaza ve kurumsal satış organizasyonu, başta Ege Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’de kurumsal ve bireysel hizmetlerini yürütmektedir.

   Bilişim sektörünün en iyi ürünlerinin üreticilerinden Dünya devi olan HP ve Microsoft ile bölgesinde Gold Partner olarak çalışmaya devam etmektedir. Dünyada 11. Türkiye’de 2. olan HP Teknoloji Mağazasını Şubat 2012’de Afyon’a kazandırılmıştır. Ayrıca Epson Yazıcı ve Tarayıcıları, Pro2000 Marka Bilgisayarları ve Tabletleri, OKI marka Nokta Vuruşlu ve Lazer Yazıcıları, Kaspersky Antivirüs Programlarını, Netsafe marka Güvenlik Cihazlarını ve Printway Marka Muadil Toner ve Kartuşları daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli bir şekilde tüm müşterilerine ulaştırabilmek amacı ile 2010 yılında Devlet Malzeme Ofisi Katolog Firması olarak hizmetine devam etmektedir.

   TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO9001 kalite yönetim sistemi belgesini almaya hak kazanarak kurumsal olarak bünyesinde uygulayarak çalışmaktadır..

   Dijital Dünya olarak en iyi hizmeti vermeyi ilke edindiğimizi, gücümüzü ve heyecanımızı hiç yitirmeden, karşılıklı dostluk ve güven içerisinde uzman kadromuzla daima yanınızda olduğumuzu belirtmekten mutluluk duyarız.

   Dijital Dünya Türkiyedeki 5 HP BRAND STORE mağazasından 2. Sine sahip olarak, Uzmanlarımızla tüm hp ürünlerinde siz değerli müşterilerimize en uygun ürünleri,fiyatları ve çözümleri sunuyoruz.

   ONLİNE SATIŞ

   Ddpazar.com olarak 2012 yılından bugüne e-ticaret alanında başarılara imza atmak için çalışmalara başladık, bu kapsamda www.ddpazar.com’u hayata geçirdik.

   TEKNİK DESTEK

   Bölgemizde Ayrıca, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO9001 kalite yönetim sistemi belgesini almaya hak kazanarak halen bünyemizde uygulamaktayız .

   • HP Kurumsal yetkili servis merkezi
   • OKİ yetkili servis merkezi
   • CANON yetkili servis merkezi

   İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ KURUMSAL ÜYELİK BİLGİLERİMİZ MÜŞTERİ HİZMETLERİ
   0 272 214 72 72 (Faks)

   Şirket Profili

   Yeni Üyelik Sipariş Takibi
   0 272 213 62 55 (Tel) Hesap Bilgilerimiz Üyelik Girişi Satış Sözleşmesi
   0 534 420 03 03 (Gsm) Takım Arkadaşlarımız Üyelik Bilgileri Üyelik Sözleşmesi
   info@ddpazar.com (Mail) İş Ortaklarımız Adres Bilgileri Gizlilik Politikası
   www.ddpazar.com (Web) İletişim Puan Sorgulama Garanti ve Servisler

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.